SZACHY W SZKOLE

W kategorii DLA SZKÓŁ I KLUBÓW mogą Państwo znaleźć produkty, które PZSzach rekomenduje do prowadzenia zajęć szachów w szkole, zgromadzone zostały tutaj szachownice demonstracyjne, figury szachowe, szachownice, zegary szachowe, książki do nauki szachów, czyli wszystko to co jest niezbędne do wyposażenia pracowni szachowej lub świetlicy, zorganizowania turnieju szachowego, nauczania początkowego szachów.

Szachy dla szkół

Figury Szachowe Staunton 4 Figury Szachowe Staunton 4
Cena:

75,00 zł

szt.
zobacz więcej
Figury Szachowe Staunton 5 Figury Szachowe Staunton 5
Cena:

92,00 zł

szt.
zobacz więcej
Profesjonalny zestaw szachowy Profesjonalny zestaw szachowy
Cena:

150,00 zł

zestaw
zobacz więcej
Szachy Magnetyczne Szachy Magnetyczne
Producent: M-C
Cena:

120,00 zł

szt.
zobacz więcej
Szachy Olimpijskie Czereśniowe + Warcaby Szachy Olimpijskie Czereśniowe + Warcaby
Producent: M-C
Cena:

120,00 zł

zobacz więcej
Szachy Olimpijskie Czereśniowe + Warcaby Szachy Olimpijskie Czereśniowe + Warcaby
Producent: M-C
Cena:

130,00 zł

zobacz więcej
Szachy Olimpijskie Średnie Szachy Olimpijskie Średnie
Producent: M-C
Cena:

120,00 zł

szt.
zobacz więcej
Szachy Turniejowe 5 Szachy Turniejowe 5
Cena:

210,00 zł

zobacz więcej
Zegar Szachowy DGT 2500 Zegar Szachowy DGT 2500
Cena:

299,00 zł

szt.
zobacz więcej

Edukacja przez Szachy w Szkole to oficjalny program realizowany przez Polski Związek Szachowy we współpracy z gminami na terenie całej Polski mający na celu wprowadzenie szachów jako zajęć obowiązkowych w edukacji wczesnoszkolnej. Szachy niewątpliwie bardzo pozytywnie wpływają na rozwój dzieci, pozwalają doskonalić umiejętności matematyczne logiki, orientacji przestrzennej, myślenia analitycznego, rozwiązywania problemów oraz kształtowanie ważnych cech osobowości; jak odpowiedzialność, koncentracja, intuicja. W kategorii DLA SZKÓŁ I KLUBÓW mogą Państwo znaleźć produkty, które Polski Związek Szachowy rekomenduje do prowadzenia zajęć szachów w szkole, zgromadzone zostały tutaj szachownice demonstracyjne, figury szachowe, szachownice, zegary szachowe, książki do nauki szachów, czyli wszystko to co jest niezbędne do wyposażenia pracowni szachowej lub świetlicy, zorganizowania turnieju szachowego, nauczania początkowego szachów. W ofercie posiadamy bardzo szeroki wybór książek do nauczania początkowego szachów. Dla szkół i szachów oferujemy odroczony termin płatności – przelew 14 dni (prosimy o wybór formy płatności Przelew i dodanie w uwagach odroczony termin płatności). Jesteśmy czynnym podatnikiem VAT, każda dostawa jest dokumentowana fakturą VAT, która jest podstawą do rozliczenia z Gminą. Zapraszamy do współpracy nauczycieli, instruktorów, trenerów, przedszkola, szkoły i kluby szachowe. Wyposaż swoją placówkę w sprzęt szachowy szybko, sprawnie i w rozsądnych cenach. Jeżeli potrzebna jest Państwu pomoc w doborze sprzętu prosimy o informację, bardzo chętnie doradzimy. 

Szachy dla dzieci: nauka od najmłodszych lat

Gra w szachy świetnie wspomaga wszechstronny rozwój dziecięcego umysłu. Rozwija umiejętności logicznego, matematycznego i analitycznego myślenia, jak również pomaga kształtować koncentrację, intuicję oraz poczucie odpowiedzialności. Warto już nawet w przedszkolu zacząć naukę, dzięki czemu w późniejszych latach dzieciom będzie znacznie łatwiej poznawać kolejne manewry na szachownicy. Sprawdź akcesoria i szachy dla najmłodszych rekomendowane przez Polski Związek Szachowy!

Szachy dla przedszkolaków

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystko, co potrzebne do nauki szachów dla najmłodszych od podstaw. Aby pierwsze spotkanie przedszkolaka z figurami oraz szachownicą przebiegło w przyjemnej atmosferze, a wiedza była łatwo przyswojona, warto sięgnąć najpierw po sprawdzone elementarze i podręczniki stworzone z myślą o maluchach. Polecamy także różnego rodzaju zestawy szachów — na przykład magnetyczne, olimpijskie czy turniejowe. Dysponujemy też zegarami szachowymi, szachownicami demonstracyjnymi i wieloma innymi akcesoriami niezbędnymi do organizacji turnieju, wyposażenia świetlicy lub nauki w domowym zaciszu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami każdego produktu!

Sonda
Najlepsza książka do nauki szachów?
Produkt dnia
Szachy Olimpijskie Średnie
Szachy Olimpijskie Średnie

120,00 zł

szt.
Zegar Szachowy DGT 2010
Zegar Szachowy DGT 2010

229,90 zł

szt.
Zegar Szachowy DGT 3000
Zegar Szachowy DGT 3000

310,00 zł

szt.
Zegar Szachowy DGT 1001 Czarny
Zegar Szachowy DGT 1001 Czarny

99,00 zł

Blog chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl